Výrobný operátor_ jednoduchá montáž alebo obsluha strojov

23.04.2017 Semecs, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Priemyselný park Vráble, spoločnosť Semecs s.r.o
Nitriansky kraj; Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
jednoduchá montáž - osádzanie, vizuálna kontrola, balenie
Upresnenie platových podmienok:
dochádzkový bonus mesačný a kvatálny
príspevok na dopravu do zamestnania
po skušobnej dobe dôchodkové pripoistenie
príspevok na kultúrne a športové podujatia
100% príplatok za prácu vo sviatok, 30% príplatok za nadčas
Iné výhody:
Možnosť pracovať na pracovnú zmluvu alebo dohodu (brigádu)
- jednozmenná prevádzka pre mamičky s možnosťou upraviť začiatok pracovnej zmeny
- trojzmenná prevádzka začína sa nedeľou nočná , ranná a popoludňajšia zmena pondelok až piatok
- 12 hodinová zmenovosť nepretržitá prevádzka
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný
Výberové konanie sa koná vždy v utorok a vo štvrtok o 9,00 hod na adrese spoločnosti. Viac informácií na t.č. 037 77 68 201

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
poločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Oblasť pôsobenia:
Elektrotechnický priemysel
Adresa:
Semecs, s.r.o.
Hlavná 1797/62
Vráble
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Semecs s.r.o Jana Petrušová
Hlavná 1797/62, Vráble, 952 01, Slovenská republika
Tel: 0914342302

Reaguj na ponuku