Pracovník/čka do výroby – ČR

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá sa zaoberá medzinárodnou polygrafiou 30 let, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Pracovník/čka do polygrafickej výroby.

Náplň práce:
- Obsluha strojov v polygrafickej výrobe
- Manuálna práca (balenie do krabíc, do fólie)
- Kontrola kvality
- Práca na smeny – nepretržitá prevádzka

Ponúkáme:
- Prácu na všetky typy zamestnaneckého pomeru (Dohoda, Hl. prac. pomer, Brigáda)
- Zmluvu na dobu neurčitú
- Motivujúce platové ohodnotenie (Fix + Odmeny)
- Príplatok za sviatky, víkendy, nočné smeny
- Nenáročnú a bezpečnú prácu v čistom, nehlučnom a neprašnom prostredí
- Ubytovanie v novej, čistej, plne zariadenej ubytovni (20m od pracoviska)
- Občerstvenie na pracovisku + kuchynka

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis na emailovú adresu predvyber @ predvyber.cz . Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú splňovať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete len telefonický pohovor!

Všeobecne požadované znalosti:

- Min. vyučenie v ľubovoľnom odbore
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na smeny

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno