custom-banner

Atraktívna ponuka – Projektový manažér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zamestnávateľ neuviedol
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Ak je pre Vás výzvou riadiť projektový tím a dokážete prevziať zodpovednosť za strategické rozhodnutia v rámci spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Ide o kľúčovú pozíciu v riadení oddelenia projektov.
Naším klientom je úspešná zahraničná spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju výrobnú ponuku a poskytne Vám dostatočný priestor na uplatnenie Vašich skúsenosti ako manažérskych, tak aj skúsenosti z riadenia projektov.

Pracovná náplň:
- zodpovednosť za zavedenie nových projektov do sériovej výroby
- implementácia dlhodobých stratégií spoločnosti
- zabezpečenie internej koordinácie a implementácie projektov
- zodpovednosť za dodržiavanie časového harmonogramu projektov
- pravidelná kontrola a hodnotenie plnenia úloh projektových manažérov
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti počas prípravy projektov
- neustále zlepšovanie existujúcich procesov projektového manažmentu
- vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi

Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického zamerania
- min. 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií, ideálne v automobilovej výrobe
- znalosť projektového manažmentu
- znalosť nástrojov kvality a procesu výroby
- aktívna znalosť anglického jazyka
- zodpovedný prístup k práci s výbornými riadiacimi a organizačnými schopnosťami

Benefity a ďalšie výhody:

Výhody:
- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- samostatnosť a možnosť využívať riadiace kompetencie
- platové podmienky a ďalšie zamestnanecké výhody zodpovedajúce postaveniu pozície

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa