Supply Chain Manager - s aktivným anglickým jazykom

19.06.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Supply Chain Manager.
Náplň práce:
- Zabezpečovať spokojnosť zákazníkov s jasnou orientáciou na zákazníka
- Vykonávať a riešiť SCH politiku, aby sa zabránilo zastaveniu linky u zákazníka, urgentnú prepravu, logistické reklamácie, zaistenie zhody s regulačnými alebo zákonnými požiadavkami
- Vytvoriť ročný kalendár návštev ku klientom, udržiavať a zlepšovať vzťahy.
- Predvídať požiadavky zákazníkov a diskutovať/ vyjednať zvýšenie alebo zníženie dopytu počas trvania projektu
- Definovať, pripravovať a spracovávať ročný rozpočet a mesačné firemné KPI
- Vypracovávať a sledovať procedúru dodávateľského reťazca
- Sledovať náklady na prepravu (normálne aj urgentné), náklady na obalové hospodárstvo, externý sklad
- Vytvárať akčný plán po externých a interných auditoch
- Organizovať a viesť úlohy na oddelení zákazníckeho servisu, skladu, plánovania
- Organizovať riešenia interných logistických úloh
- Vyrátať potrebu a zabezpečiť dostatok personálu
- Zabezpečovať školenia a rozvoj tímu v rámci spoločnosti
- Podporovať výrobné aktivity, ak je to potrebné
- Monitorovať procesy dodávateľského reťazca, dohliadať na každodenné činnosti logistiky
- Aktívne spolupracovať s Lean & CI koordinátorom pri vykonávaní opatreniach na zlepšovanie
- Riešiť úlohy pridelené riaditeľom spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
Plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
Práca v medzinárodnej spoločnosti
Práca v dynamickom a mladom kolektíve
Práca na jednu zmenu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Požadované vzdelanie: stredoškolské/ vysokoškolské s ekonomickým, humanitným alebo technickým zameraním
Jazykové znalosti: anglický jazyk na pokročilej úrovni
Počítačové znalosti: Excel, Outlook, Word, PowerPoint, Sap na pokročilej úrovni.
Požadovaná prax: 2 roky na pozícii ako Manažér logistiky, práca v automotive výhodou.
Iné požiadavky: analytické, logické a technické myslenie, komunikatívnosť,znalosť FIFO, zodpovedný prístup k práci, organizačné schopnosti a schopnosť viesť tím.