Senior DWH Konzultant (Oracle platforma) - pre štátny sektor

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za implementáciu DWH projektov na platforme Oracle
  • Vedenie tímu špecialistov po technickej stránke
  • ETL procesy (extract/transform/load)
  • Optimalizácia db spracovania
  • Spracovávanie veľkých objemov dát
  • Prezentačná vrstva
  • Bezpečnosť - riadenie oprávnení prístupu k dátam, resp. reportom na dwh
Benefity a ďalšie výhody:
  • Dohoda o výške platu a spôsobe spolupráce (ičo, tpp)
  • Iné flexibilné benefity podľa dohody
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Cudzí jazyk nie je podmienkou
  • Skúsený DWH konzultant s praxou 10 rokov a viac - platforma Oracle Business Intelligence
  • Prax s vedením realizácie DWH projektov po technologickej stránke výhodou
  • Znalosti analytickej, koncepčnej a metodickej fázy výhodou