Hlavný účtovník

23.04.2017 Omnitrade, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hotel Boboty, Vrátna 515, 013 06 Terchová
Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Kontrola a riadenie účtovnej agendy spoločnosti.
- Evidencia, kontrola a účtovanie majetku spoločnosti.
- Kontrola podkladov pre DPH a plnenie ostatných daňových povinností.
- Spracovanie a predkladanie daňových a uzávierkových výkazov.
- Spolupráca s orgánmi SP, ZP a Daňového úradu.
- Komunikácia s audítorom spoločnosti.
- Práca v systéme Dynamics Navision 2016 – Nie je podmienka.
- Práca v systéme HORES a Foodman – Nie je podmienka.
- Riadenie kolektívu účtovníkov a mzdovej agendy
- Komplexná zodpovednosť za vedenie účtovníctva spoločnosti
Upresnenie platových podmienok:
Ponúkaný plat: dohodou
Iné výhody:
- Práca v dynamickom kolektíve.
- Možnosť účastí na školeniach a seminároch.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- Termín nástupu do práce: ihneď
- Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
- Zameranie spoločnosti: podnikanie v cestovnom ruchu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské, stredoškolské s maturitou s praxou v cestovnom ruchu majú prednosť
- 3-4 ročná skúsenosť v oblasti komplexného účtovníctva

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Omnitrade, a.s. je prevádzkovateľom lyžiarskeho a turistického strediska, a taktiež poskytuje hotelové a reštauračné služby.
Adresa:
Omnitrade, a.s.
Miletičova 1
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Petra Mihová
Miletičova 1, Bratislava, 821 08, Slovenská republika

Reaguj na ponuku