startgroup

Technik investičnej výstavby- Projektový manažér- Strojár

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prešovský kraj; Okres Vranov nad Topľou
okres Vranov nad Topľou

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technik investičnej výstavby - Strojár.
Náplň práce:
- projektové riadenie, manažovanie projektov
- znalosť základných technických riešení a produktov
- postup prípravy a realizácie investičnej výstavby
- technická normalizácia a projektovanie strojno- technické znalosti
- plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
- koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
- posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
- spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
- vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
- základné pojmy v oblasti investičných akcií
- zodpovednosť za realizáciu projektov, proaktívne riadenie projektov
- dohľad na technické aspekty projektu
- zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach
- organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, zodpovedný prístup k práci

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Stabilná a perspektívna práca, možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie, motivačné mzdové ohodnotenia, služobný telefón, odmeny pri významných životných jubileách.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie/ prax - stredoškolské, alebo vysokoškolské odbor strojárstvo.
- prax min.2 roky
Požadovaná znalosť anglického jazyka.
Počítačové znalosti- Word, Excel, PPT, AutoCAD
Iné požiadavky - ekonomické znalosti
- nutná znalosť v odbore ( teoretické a praktické znalosti)
- flexibilta, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
- samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh