Procesný inžinier - Sereď

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe
  • tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie
  • analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu
  • zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov
  • sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenie
  • vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovanie výrobných procesov
  • aktívna komunikácia so zákazníkom
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného procesného inžinira, ktorý má skúsenosti s nastavovaním procesov vo výrobe a s tvorobou technickej dokumentácie. Potreba znalosti anglického jazyka.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vyššie odborné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • PRAX: min. 1 rok ako Procesný inžinier
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: samostatnosť, zodpovedný prístup, tvorivosť, dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, organizačné a plánovacie schopnosti