Procesný technológ - Sereď

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zlepšovanie výrobných procesov, šetrenie nákladov
  • hľadanie úzkych miest vo výrobe - zavádzanie a používanie LEAN princípov
  • zodpovednosť za vedenie údajov týkajúcich sa produktov a procesov
  • zvyšovanie produktivity, znižovanie prevázdkových nákladov
  • komunikácia s ostatnými oddeleniami a s klientom
  • reporting
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného procesného technológa, ktorý má skúsenosti vo výrobe. Znalosť anglického jazyka je potrebná.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • príspevok na dopravu
  • dochádzkový bonus
  • stravné lístky
  • príspevok na DDS
  • vitamínové balíčky
  • iné sociálne benefity
  • Vianočná párty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • PRAX: min. 1 rok ako Procesný technológ
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: samostatnosť, zodpovedný prístup, tvorivosť, dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, organizačné a plánovacie schopnosti