Hydraulický inžinier - Liptovský Mikuláš - anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zhotovovanie hydraulických lisov podľa špecifikácie a požiadaviek od zákazníka
  • príprava projektovej dokumentácie, návrh hydraulického lisu, zabezpečenie konštrukcie (samostatne alebo v spolupráci s konštruktérmi spoločnosti), plán montáže
  • nacenenie komponetov na výrobu lisov - výber odporúčaného materiálu a komponentov
  • riadenie projektov (aj z časového hľadiska)
  • v spolupráci s technológom spoločnosti návrh procesov pre zapájanie - oddelenie montáže - koordinovanie procesu, technická podpora oddeleniu montáže
  • návrh zmien a vyplešení zariadení v spolupráci s projektovým oddelením
  • vytváranie funkčných popisov zariadení a hydraulických schém pre zákazníka
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného hydraulického inžiniera s aktívnou angličtinou, ktorý má skúsenosti v strojárenskej výrobe.
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce finančné ohodnenie a mesačné bonusy
  • služobný automobil
  • notebook
  • mobilný telefón
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ (elektrotechnické) alebo VŠ I. II. alebo III. stupňa (mechanický alebo elektrotechnický inžinier so zameraním na hydrauliku)
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B1), francúzsky jazyk výhodou
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office - pokročilý
  • VODIČSKÝ PREUKAZ: typ B (ochota cestovať za zákazníkmi)
  • TECHNICKÉ ZNALOSTI: znalosť technických výkresov
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: analytické schopnosti, prozákaznícky prístup, schopnosť riadiť vlastné projekty, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, dobré komunikačné schopnosti
  • PRAX: min. 2 roky