Elektrotechnik CNC strojov a výrobných zariadení

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Samotné vykonávanie údržbárskych prác (elektrických, mechanických,automatizačných)
  • Diagnostika a odstránenie príčiny poruchy, tvorba plánov údržby
  • Komunikácia so servisnými spoločnosťami, servisnými technikmi
  • Zabezpečenie prvého kontaktu pri poruche strojov, starostlivosť o olejové a vodné hospodárstvo
  • Tvorba príslušných štatistík, zabezpečovanie dokumentácie montážnych skupín
Upresnenie platových podmienok:
Túto pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť zaoberajúcu sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných skríň pre vstrekovacie lisy a montážou vstrekovacích lisov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme
  • atraktívne finančné ohodnotenie
  • možnosť osobného ako aj profesijného rastu
  • mladý dynamický tím

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii údržbára CNC strojov 2 roky a viac
  • ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke a v prípade potreby nadčasov počas víkendov
  • znalosť práce s PC - programovanie Simatic Step 7 výhodou
  • skúsenosť s riadiacími systémami Sinumerik 840C alebo 840D výhodou
  • elektrická vyhláška (§22 vyhl. 508/2009 Z.z.)
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť