Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
vodič MKD, zodpovednosť za prepravu, vykládku , nakládku tovaru
Pracujeme v turnuse 6+2, dlhšie turnusy na základe dohody.
Zamestnanecké výhody, benefity:
pozitívny a profesionálny prístup zo strany vedenia,
presun z BA na základňu a späť firemnou dodávkou,
slovenská základňa na firme(bungalovy s práčkou, sušičkou, firemné vozidlo na nákupy, komunikácia mobilnými telefónmi, počítačom
Informácie o výberovom konaní
Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy, s min.1 ročnou praxou, pre slovenskú spoločnosť (matka Van de Poel transport).
Ak prax nemáte, no máte skúseného kolegu , ktorý by Vás u nás zaučil, na dobu od 3-6 mesiacov by ste jazdili vo dvojke, neskôr každý zvlášť.
Pracovné turnusy: 6+2, jazda sólo prípadne vo dvojke.
Ponuka dlhodobej spolupráce.
Vozový park: Scania 420, Scania 500( chladnička, klíma, kúrenie, satelit, navigačný systém, mapy), Mercedes, Iveco, Daf.
Prepíname návesy, plachty- rolovačky.

Benefity a ďalšie výhody:

vernostny bonus

Informácie pre uchádzača:

Prosime o poslanie Vasho CV v SJ a AJ.

Všeobecne požadované znalosti:

vodičský preukaz : C+ E , tachografová karta vodiča; kvalifikačná karta vodiča,výpis z registra trestov,
platná lekárska prehliadka,školenie vodiča, psychotest vodiča
ADR preukaz - ak nemáte, možnosť urobiť si počas pracovného pomeru
zodpovednosť, spoľahlivosť, tímové myslenie, schopnosť prispôsobiť sa zmenám

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    C, E