Väčšina ľudí vidí výrobky IKEA.
My vidíme inšpiratívne osobnosti, ktoré stoja za ich vznikom.

MYŠLIENKA ĽUDSKÝCH ZDROJOV

Dať poctivým a priamym ľuďom možnosť rozvoja, osobného i profesionálneho, aby sme spoločným úsilím vytvárali lepší každodenný život pre nás i našich zákazníkov.

Predavač pre obchodný dom IKEA Bratislava

IKEA Bratislava, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Predavač

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví Ťa práca so zákazníkom? Máš naše hodnoty? Si tímový hráč? Rád pracuješ v príjemnom pracovnom prostredí?

Práca Predavača zahŕňa:

• Kontakt so zákazníkom
• Poskytovanie informácií o tovare, poradenstvo a pomoc zákazníkovi - ZAUČÍME ŤA ( počas skúšobnej doby sa Ti bude venovať Tvoj mentor)
• Aktívny prístup k zákazníkovi

Pracuje sa na zmeny aj počas víkendov, s výnimkou nočných zmien. Hľadáme predavačov na rôzne oddelenia v rámci obchodného domu.

Ponúkaný plat

800 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké výhody, sociálny program pri trvalom pracovnom pomere:
• zamestnanecká zľava na tovar
• 5 dní dovolenky naviac
• výborná strava priamo na pracovisku za 1 EUR ( raňajky, obedy, večere)
• káva, čaj, nealko nápoje zdarma pre našich zamestnancov
• flexibilný balík - tzv. caffetéria v hodnote 400 EUR ročne (preplatenie MHD dopravy, poukážky na voľný čas a iné)
• nadštandardné príplatky za odpracované víkendy a nočné zmeny
• a ďalšie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

chuť pracovať

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno