Inžinier kvality / starostlivosť o zákazníka ( pozícia pre juniora )

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • komunikáciu so zákazníkmi, monitorovanie ich spokojnosti, organizovanie opatrení pri sťažnostiach smerujúcich od zákazníka
  • zastupovať zákazníka v sériovej výrobe v zmysle ISO TS 16949
  • riešiť zákaznícke reklamácie a vypracovávať 8D reporty
  • iniciovať nápravné opatrenia, posudzovať úroveň kvality a poskytovať návrh opatrení na zlepšovanie kvality
  • odsúhlasovanie hraničných vzoriek a monitorovanie ppm u zákazníkov
  • cestovanie v rámci Slovenska a Nemecka
Benefity a ďalšie výhody:
  • stabilita v nadnárodnej spoločnosti
  • vzdelávacie aktivity, firemné akcie
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
  • zaujímavé cestovné diéty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské II. stupňa v technickom odbore
  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk stredne pokročilý
  • IBM Lotus Notes - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • SAP - základy
  • ochota cestovať
  • podmienkou je aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • znalosti z optimalizácie plastov výhodou, základná orientácia v technickej dokumentácii
  • dobré komunikačné a organizačné zručnosti a schopnosť vyjednávať v styku so zákazníkom
  • vítame aj kandidátov so skúsenosťou z oblasti dodávateľskej kvality, kvality laboratórií, prípadne meracie technológie