Procesný inžinier ( vstrekovanie termoplastov )

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zavedenie novej výroby vstrekovania plastov
  • starostlivosti o vzorkovanie, spustenie sériovej výroby
  • technologický dohľad a riešenie problémov v predsérii
  • zabezpečenie chodu výroby po technologickej stránke
  • monitorovanie technológie vstrekovania
  • optimalizácia procesu
  • koordinácia procesu dokumentácie vstrekovacích foriem a zariadení
  • starostlivosť o predsériovú výrobu, odovzdanie zariadení schopných sériovej výroby oddeleniu výroby
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami pri projektoch, opravách, modifikáciách vstrekovacích foriem
Benefity a ďalšie výhody:
  • stabilita v nadnárodnej spoločnosti
  • ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie, firemné akcie
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské II. stupňa v technickom odbore
  • nemecký jazyk alebo anglický jazyk stredne pokročilý
  • práca s PC - MS Office, MS Project
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, logické myslenie, organizačné schopnosti, flexibilita, ochota vzdelávať sa, schopnosť pracovať v tíme
  • prax v oblasti prípravy výroby, práca v projektových a výrobných tímoch je vítaná