Lekár pre klimatické kúpele vo Vysokých Tatrách

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • samostatný výkon v odbornej liečebnej a rehabilitačnej starostlivosti s cieľom zabezpečovať spokojnosť klientov v rámci kúpeľnej liečby a rekondičných pobytov
  • posudzovanie indikovanosti liečby u pridelených pacientov a ich zdravotný stav počas pobytu
  • odporúčanie potrebných hygienických a protiepidemiologických opatrení v rámci priestorov liečebne
  • dodržiavanie hygienických noriem, bezpečnosti práce a Pracovného poriadku spoločnosti
  • dodržiavanie stanovenej metodiky práce a liečebných postupov
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť služobného ubytovania a stravovania
  • možnosť bezplatného využívania služieb ponúkaných v zariadení
  • výmenné rekreácie
  • príjemné vysokohorské prostredie Vysokých Tatier
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské II. stupňa v odbore, atestácia FBLR/ pneumológ/ internista/alergológ
  • anglický jazyk - Stredne pokročilý ( B2 )
  • Microsoft Office - pokročilý
  • proklientský prístup, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • predchádzajúca prax vítaná