Čašník v štýlovej reštaurácii vo Vysokých Tatrách

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • prijímanie objednávok
  • poskytovanie odborných rád pri výbere jedál a nápojov
  • účtovanie a vedenie pokladne
  • dodržiavanie hygienických noriema sanitácie
  • dodržiavanie správnych zásad stolovania
Benefity a ďalšie výhody:
  • možnosť služobného ubytovania a stravovania
  • možnosť bezplatného využívania služieb ponúkaných v zariadení
  • výmenné rekreácie
  • príjemné vysokohorské prostredie Vysokých Tatier
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské v odbore
  • prax minimálne 1 rok
  • anglický jazyk - mierne pokročilý alebo nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo ruský jazyk - mierne pokročilý
  • odbornosť a zodpovednosť za kvalitu
  • pozitívny prístup k práci, flexibilita, samostatnosť, kreativita
  • proklientský prístup, príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti
  • príjemný vzhľad a vystupovanie