startgroup

Elektrikár- § 22

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žarnovica
Žarnovica

Pozícia / odvetvie

Elektrotechnika a energetika

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, spoločnosť pôsobiacu v strojárskom priemysle, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Prevádzkový elektrikár.
Náplň práce:- zodpovednosť za lokáciu a odstránenie mechanických porúch , alebo elektro- porúch na výrobných zariadeniach.
- práca s automatizovanými linkami
- praktické a teoretické znalosti Simatic S7
- odborná spôsobilosť § 22
- znalosť práce s operačnými panelmi

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Doprava firemným autobusom (ZH- ZC) zdarma.
Príplatky nad rámec ZP za prácu v hlučnom prostredí, nočné, SO, NE, SV, možnosť preplatenia nadčasov
13.a 14. plat po odpracovaných 12.mesiacoch.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie: SŠ- elektrotechnická
prax výhodou
vhodné aj pre absolventa
Jazykové znalosti: nemecký jazyk začiatočník /pokročilý výhodou
Počítačové znalosti: Excel Word, Outlook- výhodou
Nepretržitá prevádzka