startgroup

Zmenový majster - chemik / Leopoldov

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Hlohovec
Leopoldov

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, hľadáme zmenového majstra výroby. Náplňou práce bude :
- kontrola a riadenie výrobného procesu z riadiaceho centra, optimalizácia procesu výroby
- evidencia spotrieb surovín a pomocných látok
- korigovanie parametrov výroby v určených technologických hraniciach
- v prípade poruchy kontaktuje údržbu a riadi odstránenie závady
- komunikácia s laboratóriom
- vedenie dochádzky podriadených zamestnancov a jej vyhodnotenia
- počas zmeny kontroluje a upravuje parametre výroby ako napr. teploty, tlaky , prietoky
- plní pokyny nadriadených, dodržuje BOZP, PO, udržuje poriadok na pracovisku

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie i sociálny program
- stravovanie nad rámec zákona

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám profesijný životopis na adresu : jbendova@startgroup.sk alebo trnava@startgroup.sk. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.
Ďakujeme a už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- precíznosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail, tímový hráč
- práca vhodná pre mužov vzhľadom na dvíhanie bremien
- odolnosť voči stresu, ochota učiť sa nové veci, cieľavedomosť
- ubytovanie ani dopravu nezabezpečujeme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- minimálne ÚSO vzdelanie chemického smeru
- prax v danej oblasti minim. 3 roky
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- nástup možný okamžite