startgroup

Plant Industrial Engineer - E-check planer

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava DNV

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a montáži automobilových komponentov, hľadáme skúseného kontrolóra so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka.

• Návrh testovacích elektr. krokov vo vzťahu k testovacím štandardom; analýza k navrhnutým riešeniam
• Tvorba e-check dokumentácie, testovacích inštrukcií, pracovných inštrukcií, núdzových konceptov, atď.
• Analýza potrebných technických zmien kokpitových modulov
• Štatistika, analýza a hodnotenie chybových hlásení
• Podpora pri koordinácii a implementácii potrebných nastavení na e-checku
• Podpora pri tréningu zamestnancov vo výrobe

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom aj Anglickom, alebo Nemeckom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Osobnostné požiadavky:
• odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, cieľavedomosť, zodpovednosť
• precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč

Zamestnanecké benefity:
• práca v medzinárodnej spoločnosti
• služobný mobil a notebook
• platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
• mimoriadne polročné odmeňovanie (13-ty a 14-ty plat)
• príspevok na cestovné a do DDS

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

• SŠ vzdelanie / VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika / automatizácia
• prax v automobilovom priemysle vítaná
• zahraničné skúsenosti alebo skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý