startgroup

Plant SWA Engineer s nemeckým jazykom

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava DNV

Pozícia / odvetvie

Manažment kvality

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe a montáži automobilových komponentov, hľadáme skúseného manažéra kvality so znalosťou nemeckého jazyka.

- komunikácia s dodávateľmi
- reklamačné konania s dodávateľmi
- zodpovednosť za vypracovanie a aktualizáciu plánov vstupnej kontroly
- sledovanie dodávateľských akčných plánov a ich efektivity
- hodnotenie dodávateľov / ppm-rating
- právo na blokovanie a uvoľnenie dodávaných dielov
- schvaľovanie a sledovanie dodávateľských opráv
- realizácia interných eskalačných princípov v spolupráci s ostatnými oddeleniami
- spolupráca pri uvoľňovaní vzoriek
- spolupráca pri riadení pozastavených dielov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Zamestnanecké benefity:
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- služobný mobil a notebook
- platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
- mimoriadne polročné odmeňovanie (13-ty a 14-ty plat)
- príspevok na cestovné a do DDS
- zaujímavý sociálny program

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
- výborné vyjednávacie schopnosti a schopnosti riešiť konflikty
- odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci, cieľavedomosť, zodpovednosť
- precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ vzdelanie / VŠ vzdelanie technického smeru
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- zahraničné skúsenosti alebo skúsenosti so zahraničnými kultúrami výhodou
- znalosť ISO TS 16949, ISO 9001, VDA 6.3, VDA 6.5, DA 16.
- znalosť PPA / uvoľňovanie vzoriek – VDA 2 alebo podobné

Jazykové znalosti:
- anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý