Tréner hard skills - Školenia technických zručností - Bratislava

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • organizovanie a realizácia vzdelávacích aktivít pre zamestnancov (adaptačný proces pre nováčikov, technické školenia pre zamestnancov)
  • identifikácia zamestnaneckých potrieb vzdelávania a rozvoja v oblasti technických zručností
  • spracovávanie podkladov z oblasti rozvojových potrieb, príprava rôznych aktivít
  • podpora a koučing kolegov
  • rozvojová spätná väzba
  • reporting nadriadeným
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme kreatívneho trénera, ideálne s technickým backgroungom, ktorý má skúsenosti s organizovaním a realizáciou vzdelávacích aktivít. Potreba znalosti AJ.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • jazykové kurzy
  • finančné bonusy
  • sociálne benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: vysokoškolské I. II. alebo III. stupňa
  • POČÍTAČOVE ZNALOSTI: Microsoft Office
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (min. úroveň B2)
  • PRAX: min. 1 rok v oblasti hard skills tréningov pre jednotlivcov ako aj pre skupiny
  • OSOBNOSTÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI: výborné komunikačné schopnosti, lektorské zručnosti, samostatnosť pri práci a zároveň tímový duch, kretivita, flexibilita