Elektroúdržbár

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • elektroúdržba strojnotechnologického zariadenia,
  • objednávanie náhradných dielov v oblasti elektroúdržby,
  • zastupovanie technika,
  • podpora optimalizácie a nasadenia technológií a výrobných procesov,
  • spracuvávanie úloh elektroúdržby a podpora zamestnancov výroby
Benefity a ďalšie výhody:
  • prácu na hlavný pracovný pomer,
  • 12 - hodinový pracovný čas (2 ráno, 2 voľno, 2 noc, 2 voľno)
  • mesačná mzda cca 700,- EUR v čistom
  • mimoriadne odmeny,
  • firemný autobus zvážajúci zadarmo v rámci BB priamo do / zo závodu,
  • jedáleň / stravné lístky v hodnote 3,40 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom
  • vyhláška $22 samostatný elektrikár
  • manuálna zručnosť,
  • schopnosť pracovať podľa zaškolenia a pracovného postupu,
  • dobrý zdravotný stav (nočná práca, riziko hluku, prašné prostredie (piliny)),
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať aj na zmeny