startgroup

Technológ priemyselného strihania a šitia.

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Sereď

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta ,ktorý pôsobí na trhu dodávateľov pre automobilový priemysel, v oblasti vysokokvalitného a veľkokapacitného priemyselného strihanie a šitia čalúnení, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Technológ.
Naplň práce:
- riadi a koordinuje zavádzanie výrobkov a technologických požiadaviek zákazníka
- zabezpečuje digitalizáciu, konštrukciu nových výrobkov alebo optimalizáciu výrobkov a udržuje ich v databáze dielov v PC
- zabezpečuje zhotovenie vzoriek z technologického hľadiska pre nové výrobky
- zodpovedá za dodržiavanie technologických požiadaviek zákazníka
- riadi a koordinuje zavádzanie technologických zmien vo výrobe
- vypracováva, aktualizuje a riadi dokumentáciu FMEA
- spolupracuje pri tvorbe Plánu kontroly a riadenia.

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

Práca na jednu zmenu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie: stredoškolské z maturitou
Požadovaná prax v obore.
Počítačové znalosti: MS Office - základy
Excel - pokročilý
Iné požiadavky: znalosť odevnej terminológie
manuálna zručnosť
flexibilita, kreativita a samostatnosť