Zdravotnícky asistent / asistentka

25.03.2017 Pokora, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava, okres Trnava, Trstínska 9, 91701,
Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- komunikácia a spolupráca s lekárom a so zdravotnou sestrou
- riešenie jednoduchých zdravotných problémov klienta
- zabezpečovanie základných životných potrieb klienta
- sledovanie fyziologických funkcií prijímateľov, meranie telesnej teploty, tlaku
- podávanie a aplikovanie liekov, obkladov, zábalov, liečivých sedacích kúpeľov a pod.
- zodpovednosť za správne evidovanie hospodárenie, uloženie, uzamknutie liekov, sledovanie ich spotreby, zabezpečovanie správneho uloženia, dezinfekcie a sterilizácie nástrojov, prístrojov a zdravotníckych pomôcok a ich stálej pohotovosti
- starostlivosť o mobilných a imobilných klientov
- sprevádzanie klientov na odborných lekárskych vyšetreniach
- pomoc pri presune klientov na invalidný vozík alebo lôžko
- zabezpečovať prevenciu dekubitov a iných komplikácií u imobilných klientov
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v čistom modernom prostredí
- finančné bonusy až do výšky 30 % platu
- preplácanie nadčasov
- možnosť stravovania priamo v zariadení
- poskytovanie ubytovania (15 € / mesiac)
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent
bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky: - spoľahlivosť, empatia, flexibilita, svedomitý a zodpovedný prístup k práci, vzťah k seniorom s ohľadom na ich vek a zdravotný stav, slušné vystupovanie
- schopnosť pracovať samostatne aj v spolupráci s ostatnými zamestnancami zariadenia