Robotník v sklade (Pečivárne Sereď)

08.06.2017 I.D.C. Holding, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Sereď, okres Galanta, Trnavská cesta 946/14, 92614,
Galanta
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Príjem, výdaj a evidencia surovín a materiálov,
- zabezpečenie výroby surovinami,
- pravidelné čistiace práce,
- zodpovednosť za skladované suroviny, za vecnú správnosť záznamov a za dodržiavanie noriem a predpisov.

Z hľadiska fyzicky náročnej práce je pozícia vhodnejšia pre mužov.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
- zaujímavý sociálny program,
- dochádzkový bonus,
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Ďalšie požiadavky: Chuť pracovať a učiť sa nové veci, zodpovedný prístup k práci.
spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B