Nastavovač (zoraďovač ) vstrekovacích lisov

11.05.2017 LEONI Slovakia, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trenčín
okres Trenčín
Soblahovská 2050
91101

Trenčín
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Nahadzovanie foriem.
- Nastavenie parametrov vstrekolisu.
- Príprava strojov na vstrekovanie.
- Zoraďovanie výrobných strojov a zariadení.
- Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie.
- Zabezpečovanie kvality finálnych výrobkov (plastových výliskov).
- Údržba a čistenie výrobných strojov a strojných zariadení.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Výhodná poloha v Trenčíne - pod Juhom a zabezpečená firemná autobusová doprava pre regionálnych uchádzačov.
- Zabezpečené ubytovanie pri dochádzaní nad 50 km pre mimo regionálnych uchádzačov.
- Závodné stravovanie za zvýhodnené ceny.
- Čisté a tiché pracovné prostredie.
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Motivačné mzdové ohodnotenie.
- Letný a vianočný bonus.
- 3% príspevok do III. dôchodkového piliera.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- Ukončené stredoškolské vzdelanie technického smeru
(strojárske / elektrotechnické).
- Zodpovednosť.
- Viacročná prax v nastavovaní vstrekolisov Arburg a Engel vítaná .
- Prax v nastavovaní manipulátorov Viper a Multilift vítaná.