Hypotekárny špecialista - Púchov

14.03.2017 Challengest s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Púchov
okres Púchov
Ul. 1. mája 5
02001

Púchov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Vašou primárnou úlohou bude predaj a poskytovanie poradenstva k hypotekárnym úverom.
- Hypotekárny špecialista ďalej zabezpečuje konzultačnú činnosť v oblasti financovania prostedníctvom hypotekárnych úverov a bezúčelových spotrebných úverov.
- Spracúva návrhy úverových obchodov, pripravuje zmluvnú dokumentáciu, uzatvára zmluvy a zabezpečuje plynulý priebeh obchodného prípadu.
- Jeho úlohou je tiež aktívne vyhľadávanie nových zdrojov.

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre Tatrabanku. V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, zašlite prosím Váš životopis cez odkaz: https://jobangels.co/job/3b25ad33/Hypotekarny-specialista/94632edf
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- zamestnanie v inovatívnej spoločnosti
- reálna príležitosť kariérneho rastu
- prepracovaný systém vzdelávania
- vedenie účtu zadarmo
- zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
- 100 % zľava z poplatku za úver
- príspevok na zdravie
- príspevok na DDS
- dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
- Q odmeny
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Ďalšie požiadavky: - logické myslenie
- skúsenosti s predajom
- výborné predajné a komunikačné zručnosti
- silná proklientská orientácia
- vytrvalosť, húževnatosť, pozitívne vyžarovanie

Vítané zručnosti:
- znalosti z oblasti úverových obchodov

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
Challengest s.r.o.
Röntgenova 8, Bratislava-Petržalka, 85101, Slovensko
Tel: +421918044570