Údržbár

14.03.2017 UNI - TECH, s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Púchov, okres Púchov, kpt. Jaroša 1893/47, 02001,
Púchov
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu budovy alebo zvereného objektu
- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení
- odstraňovanie zistených porúch a nedostatkov
- asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení
- opravovanie/vymieňanie poškodených častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže
- vykonávanie drobných stavebných úprav
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Úplné stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
UNI - TECH, s r.o.
kpt. Jaroša 1893/47, Púchov, 02001, Slovensko
Tel: +4214711576

Reaguj na ponuku