Výrobný pracovník

16.03.2017 MAHAX Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Nitra
okres Nitra
Sládkovičova 7
94901

Nitra
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme zamestnancov do nepretržitej prevádzky v Nitre. Nenáročná práca v stoji na montážnej linke. Dochádzkový bonus od 60 €, výkonnostný bonus, príplatok za popoludňajšiu zmenu, nočnú zmenu. Príplatok za nadčas cez víkend a sviatok 50%. Pracuje sa v kľudnom prostredí. Strava zabezpečená.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, príplatok za nadčas, príplatok za nočnú zmenu a aj poobednú, príplatok za nadčas v sobotu a vo sviatok 50%. Strava zabezpečená.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Základné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky: Chuť pracovať, dochvíľnosť, zodpovednosť.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
MAHAX Slovakia, s. r. o.
Fábryho 394/46, Štitáre, 95101, Slovensko
Tel: +421944425183