Administratívny pracovník, referent

18.07.2017 MARINER, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava-Ružinov, okres Bratislava, Mlynské luhy 13, 82105,
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
komunikácia so zákazníkmi telefonicky, mailom, administratívna práca v kancelárii, predaj na predajni, práca s ERP a hotovosťou
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
27. 3. 2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
samostatnosť
Cudzie jazyky:anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky: základné administratívne zručnosti - korešpondencia
základné ekonomické znalosti

praktické myslenie
spoľahlivosť
komunikatívnosť