Kuchár

26.04.2017 KNAR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Zvolen
okres Zvolen
Námestie SNP 63
96001

Zvolen
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pripravovanie teplých, studených a diétnych pokrmov.
Zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie.
Aranžovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním.
Používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe