Pracovník v kuchyni

27.03.2017 L&N, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou, Cukráreň Delikana, Svätoplukova 782/12, 95704,
Bánovce nad Bebravou
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práce v kuchyni, umývanie riadu, príprava pizze, šalátov, palaciniek.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: delené zmeny
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Nižšie stredné odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
Ďalšie požiadavky: Prax výhodou, nutný zdravotný preukaz. Ak Vás ponuka zaujala, pošlite životopis na email: email, vybraných záujemcov pozveme na osobný pohovor.