Asistentka predaja

05.04.2017 G.CASSANOVA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Voderady, okres Trnava, Voderady 440, 91942,
Trnava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Obsluha a komunikácia so zákazníkom,
- poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri výbere tovaru a asistencia,
- aktívna starostlivosť o zákazníka,
- aranžovanie tovaru na predajni,
- udržiavanie štandardov pre predajňu,
- skladové hospodárstvo a evidencia a riešenie objednávok.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- kompletné zaškolenie,
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu,
- tréning predajných zručností,
- nerovnomerný pracovný čas,
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,
- zamestnanecké zľavy.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
aspoň 1 rok
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
Ďalšie požiadavky: Prosíme Vás o zasielanie Vášho štruktúrovaného životopisu na adresu: email, pričom do predmetu správy uveďte miesto výkonu práce.
Uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky budú obratom pozvaný na osobný pohovor.