Vedúci pracovník výroby

12.07.2017 WPW Center s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves, Radlinského 20, 05201,
Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Riadenie pracovníkov, koordinácia výroby, zlepšovanie a zefektívňovanie výroby.
Vedenie skladového hospodárstva, evidencia a organizovanie v sklade, príprava výrobkov do výroby, príjem výdaj tovaru a expedícia, príprava inventúr.
Hľadáme človeka so zmyslom pre poriadok, ktorý bude mať prehľad čo a kde sa nachádza v sklade, ovláda počítač na veľmi dobrej úrovni. Dokáže prevziať zodpovednosť za veci, ktoré robí. Kontrola dochádzky, účasť na školeniach firmy.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
aspoň 2 roky
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
motivovanie ľudí
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
samostatnosť
Počítače: Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky: Motivovanie podriadených, zodpovednosť za plnenie plánov, zodpovednosť za oddelenie výroby, schopnosť vylepšovať veci, vysoké ambície a schopnosť ich dosahovať, schopnosť rýchlo riešiť problémy a nachádzať reálne riešenia. Ovládanie vysokozdvižného vozíka.

technický talent
cieľavedomosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť