Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prievidza, okres Prievidza, Košovská cesta 12, 97101,
Prievidza
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Kompletná starostlivosť o zverené sklady.
- Vydávanie surovín.
- Evidencia surovín.
- Inventúra.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Prácu v úspešnej, stabilnej a neustále rozvíjajúcej sa potravinárskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá má významné regionálne postavenie na pekárenskom trhu.
- Stravovanie vo firme s možnosťou výhodného nákupu vlastných produktov spoločnosti.
- Motivujúce finančné ohodnotenie s odmeňovaním na základe dosahujúcich výsledkov.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Nočná práca: áno
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Stredné odborné vzdelanie
aspoň 2 roky
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Ďalšie požiadavky: - Logické myslenie.
- Schopnosť pracovať samostatne, ale i v tíme.
- Zodpovedný a flexibilný prístup k práci.
- Bezúhonnosť.
- Trpezlivosť pri zaúčaní.
- Lojálnosť.
analytické myslenie
spoľahlivosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B