Lekár interného oddelenia

15.07.2017 Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves, Janského 1, 05201,
Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Diagnostická a preventívno - liečebná činnosť vykonávaná lekárom.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Poskytovanie stravy v rámci pracoviska, zľava na voľno predajné lieky formou karty Dr. Max, zľava na nákup v predajni Exisport vo výške 5%.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

všeobecné lekárstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
aspoň 5 rokov
Počítače: Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci
spoľahlivosť