Sociálny pracovník / sociálna pracovníčka

25.05.2017 Pokora, n.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trnava, okres Trnava, Trstínska 9, 91701,
Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- koordinovanie a usmerňovanie poskytovania sociálnej starostlivosti klientom zariadenia
- poskytovanie psycho-sociálnej starostlivosti klientovi
- zabezpečovanie odbornej pomoci pre klienta, zabezpečovanie sociálno-právneho poradenstva
- vedenie odborného tímu v sociálnej službe
- zabezpečovanie riadenia, koordinovania, usmerňovania a kontroly sociálno-zdravotnej starostlivosti
- vedenie príslušnej dokumentácie
- spracúvanie základnej anamnézy o klientovi a orientačnej klasifikácie problému, spracovanie informácií o sociálnej situácii prijímateľa a vedenie evidencie o klientovi
- individuálne štúdium a účasť na odborných seminároch
- rozvíjanie medziľudských vzťahov
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- práca v príjemnom kolektíve
- práca v čistom modernom prostredí
- finančné bonusy do výšky 30 % platu
- preplácanie nadčasov
- možnosť stravovania priamo v zariadení
- možnosť ubytovania (15 € / mesiac)
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca
bez požiadavky na odbornú prax
Ďalšie požiadavky: Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- spoľahlivosť, empatia, flexibilita, svedomitý a zodpovedný prístup k práci, vzťah k seniorom s ohľadom na ich vek a zdravotný stav, slušné vystupovanie
- schopnosť pracovať samostatne aj v spolupráci s ostatnými zamestnancami zariadenia