Elektrotechnický inžinier pre centrum technickej podpory

13.06.2017 VIA MY PEOPLE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Piešťany
okres Piešťany
Vrbovská cesta 2617
92101

Piešťany
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- práca v tíme na technickej podpore pre externých zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku prevažne emailom, prípadne telefonicky, chat
- odpovedá na otázky z produktového portfólia polovodičových súčiastok
- zostavuje a dopĺňa FAQ databázu
- má možnosť pracovať 2 dni z domu - homeoffice
Ponúkaný plat:
od 900 do 1300 EUR
Iné výhody:
- nadštandardné platové ohodnotenie a príplatky za poobedné zmeny
- relokačný bonus v prípade presťahovania sa
- k dispozícii firemný laptop
- možnosť pracovať čiastočne z homeofficu
- veľa možností a kariérny rast s dynamickou high-tech spoločnosťou
- intenzívne školenia, profesionálny rozvojový plán, príjemné pracovné prostredie s podporou
- nadštandardný program benefitov (extra dovolenka, firemné akcie, športový klub)
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť
Cudzie jazyky:anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky: - VŠ vzdelanie - v elektronike/elektrotechnike alebo SŠ vzdelanie a adekvátna prax
- záujem o elektroniku a polovodiče
- komunikatívne zručnosti a angličtina - komunikuje hlavne emailom
- znalosť MS Office
- zodpovednosť, plnenie úloh načas, dobré organizačné a analytické schopnosti
- schopnosť pracovať na 2 zmeny - ranná: 8:00-16:30 h a poobedná: 15:00 - 23:30 h
spoľahlivosť