Čašník/Čašníčka

24.03.2017 DEMS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hotel Strachanovka, Liptovský Ján 2067, Liptovský Ján 032 03
Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zodpovednosť za obsluhu hostí v reštaurácií. Komunikatívnosť, tímová práca, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa. Práca s registračnou pokladňou. Uchádzač/čka nemusí mať ukončené vzdelanie v študijnom odbore - čašník.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácií a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný potravinársky preukaz).
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ubytovanie, wellness
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Strachanovka Hotel sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov. Známy je svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych ale aj na lyžovanie, cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy.

Štýlový drevený hotel postavený v roku 2007 Vám ponúka atraktívne ubytovanie za ľudové ceny.

Tradičnú slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality si môžete vychutnať v útulnej reštaurácii s detským kútikom a letnou terasou. Na regeneráciu a relax Vám poslúži relax centrum - Rusnácka Baňa. Hotel poskytuje možnosť organizovania kongresov, školení, firemných stretnutí, teambuildingov (indoor-outdoor), eventov a kompletných cateringov. V letných mesiacoch si môžete vychutnať vychladené pivko alebo kávu na lúčmi zaliatej terase.

Strachanovka Vám ponúka extrakt všetkého Slovenského.
Adresa:
DEMS, spol. s r.o.
Za vodou 13
Stará Ľubovňa
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Milan Fáber
Za vodou 13, Stará Ľubovňa, 064 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku