Čašník/Čašníčka

24.04.2017 DEMS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hotel Strachanovka, Liptovský Ján 2067, Liptovský Ján 032 03
Liptovský Mikuláš
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Zodpovednosť za obsluhu hostí v reštaurácií. Komunikatívnosť, tímová práca, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa. Práca s registračnou pokladňou. Uchádzač/čka nemusí mať ukončené vzdelanie v študijnom odbore - čašník.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácií a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný potravinársky preukaz).
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Ubytovanie, wellness
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené