Operátor/ka výroby na TPP Košice a Košice okolie. Iba ranné zmeny alebo ranné + poobedné zmeny.

26.06.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ponúkame Vám prácu v automobilovej spoločnosti, ktorá sa nachádza v priemyselnom parku Kechnec (cca 15km od Košíc). Doprava na zmeny je zabezpečená formou SAD.

PONUKA PRÁCE:
- skladanie, montáž súčiastok pre automobilový priemysel,
- jednoduchá obsluha liniek,
- vizuálna kontrola komponentov,
- práca na zmennovej prevádzke:
8 hodinová zmennosť: pondelok - piatok ranné zmeny, víkendy voľné,
alebo
8 hodinová zmennosť: týždeň ranné, týždeň poobedné, víkendy voľné.
- výroba elektrokomponentov, výroba plošných spojov, výroba vstrekovačov, čerpadiel.

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
- stredoškolské vzdelanie,
- prax na pozícii Operátor výroby výhodou,
- manuálna zručnosť,
- bezproblémová dochádzka,
- výborný zdravotný stav,
- práca je vhodná pre mužov aj ženy.

MZDOVÉ PODMIENKY:
Základná mzda:
+ dochádzkový bonus každý mesiac od nástupu,
+ cestovné príplatky každý mesiac od nástupu,
+ osobnostné ohodnotenie každý mesiac od nástupu,
+ príplatok za víkend, sviatok,
+ iné zaujímavé bonusy.

VÝHODY:
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu,
- príjemné pracovné prostredie (čisté, neprašné, nehlučné, vykurované, klimatizované),
- pravidelná prítomnosť koordinátora,
- pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúci mesiac.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ:
na výberové konanie, budú prizvaní iba vyhovujúci kandidáti, ktorí pošlú svoj životopis na e-mailovú adresu email, alebo priamo zareagujú na tento inzerát.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
27.03.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené