Pokladník / Pokladníčka na 6 hod.

25.06.2017 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Na našu prevádzku v Nitre hľadáme nových kolegov na pozíciu POKLADNÍK/ČKA na skrátený úväzok. Náplň práce - zúčtovanie správnych súm pri pokladni a preberanie hotovosti. Kontrolovanie správnosti účtovaného a skutočne predávaného tovaru. Realizovanie bezhotovostných platieb, samozrejmosťou je proaktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách, udržovanie predajnej plochy v čistote. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr. V rámci adaptačného programu Vás pripravíme na všetky budúce úlohy, preto nie je potrebná predchádzajúca prax. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega. U nás máte priestor rásť!
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
* Vysoká orientácia na zákazníka
* Ochota učiť sa
* Samostatnosť
* Zodpovedný prístup k práci
* Tímový duch
* Flexibilita - práca na zmeny
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší
Informácie pre uchádzača:
* Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti
* Kompletné vstupné zaškolenie
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* Sociálny program
* Možnosť profesijného i osobného rastu
* Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
* Stravovanie vo firemnej reštaurácii
* 5 dní voľna nad rámec zákona
* Nákupné poukážky a zvýhodnené nákupy v METRO
* Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
* Možnosť privyrobiť si formou brigád a ďalších motivačných aktivít

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené