Mamičky pozor !!! Vhodná práca pre vás lokalita Prešov

28.03.2017 LukCom s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Prezentácia produktov a služieb najväčšieho operátora
- Kontaktovanie klientov
- Administratívne práce
- Telefonovanie aktuálnym a hlavne budúcim zákazníkom
- Predaj špeciálnych limitovaných telekomunikačných balíčkov koncovému klientovi
- Klientský servis
Upresnenie platových podmienok:
Fixná + Variabilná + Motivačná zložka
Iné výhody:
- Pri chorobe dieťaťa možnosť pracovať z domova
- Variabilná pracovná doba
- Provízie z predaja
- Tolerancia OČR pri chorobe dieťaťa
- Celozávodná dovolenka
- Odmena za dochádzku
- Motivácie formou poukazov, reklamných predmetov a finančných bonusov
- Mimoriadna odmena za vzorné celoročné plnenie plánov
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v modernej spoločnosti a prevažne ženskom kolektíve
- Vernostný program
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší
Na základe životopisu si s Vami dohodne manažér spoločnosti stretnutie, kde sa spoločne dohodnete na podmienkach postavených každému uchádzačovi individuálne na mieru. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
LukCom s.r.o. je mladá a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti telemarketingu. Realizujeme projekty zamerané na poskytovanie všeobecných a špecifických informácií o produktoch, cenách a službách našich klientov, predaj, poradenstvo a prieskum trhu.
Adresa:
LukCom s.r.o.
L.Novomeského 1144/26
Sabinov
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarína Lukáčová
L.Novomeského 1144/26, Sabinov, 083 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku