BALENIE, TRIEDENIE /kvety ORCHIDEA/ - HOLANDSKO. ODCHOD: ihneď, holandská pracovná zmluva

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    rôzne lokality v Holandsku: Moerkapelle, Berkel, Bleijswik, Amstelveen, Harmelen
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

    18 rokov:
    6,54 Eur brutto/hodina

    19 rokov:
    7,47 Eur brutto/hodina

    20 rokov a viac:
    8,41 Eur brutto/hodina

    21 rokov a viac:
    9,43 Eur brutto/hodina

    Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca. Možnosť požiadať o zálohy.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníčiek ktorých náplňou práce bude starostlivosť o črepníkové kvety Orchidea.

Náplň práce
Triedenie, balenie, príprava kvetov na expedíciu, vysádzanie, strihanie, orezávanie a pod.

Pracuje sa v skleníkoch alebo skladoch. (nie na farme)

Možnosť umiestniť kamarátky.

Informácie pre uchádzača:

Zamestnávateľ vybavuje SOFI číslo. Zamestnávateľ zabezpečuje dopravu do práce a späť na ubytovanie. Ubytovanie je vzdialené 10 - 30 km od práce. Zamestnávateľ poskytuje skupinke pracovníkov služobné auto za poplatok 2 - 3,50 Eur/deň (strhávané zo mzdy pracovníkov). Pracovníčky ktoré šoférujú služobné autá do práce a spať dostávajú od zamestnávateľa bonus vo výške 4 Eur v čistom na deň.
Ak je ubytovanie do 10 km, zamestnávateľ zabezpečuje bicykle.

V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis v anglickom jazyku + fotografiu na email: email

Váš záujem nám potvrdte aj telefonicky a upresnite dátum, kedy môžete vycestovať.

Všeobecne požadované znalosti:

- základná znalosť anglického jazyka
- čistý výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- pracovná pozícia vhodnejšia pre pracovníčky do 50 rokov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno