BRIGÁDA, 3,5 €/hod+prémie, týždenná výplata

24.03.2017 Vojtěch Horčička

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Sme obchodná firma, ktorá zaisťuje reklamu, promo a predaj nových výrobkov na slovenskom trhu. Stabilné zázemie našej kancelárie nám umožňuje prácu na dlhodobých projektoch.
V Žilinskom tíme sa pyšníme kolegami, ktorí sa vyznačujú dynamickým prístupom k firemným cieľom, kreativitou a tímovou súdržnosťou.

Zoznámte sa s nami aj Vy!

Čo Vás čaká?
Kreatívna práca v kolektive energických ľudí. Komunikácia so zákazníkmi. Vytváranie povedomia o značke a výrobkoch. Práca, v ktorej nehrozí stereotyp – Žilina, Púchov, Martin, Považská Bystrica a okolie. Na miesto práce ťa dovezieme, taktiež späť! Ty sa sústrediš len na prácu.

*oboznámenie zákazníkov so značkou
*práca s reklamnými materiálmi
*distribúcia a predaj (práca s platobným terminálom, hotovosť)
*rôznorodá práca cielená na spokojnosť zákazníkov a vytváraní PR našim obchodným partnerom

PRACOVNÁ DOBA 9:00 - 17:30 - požiadavka odpracovať minimálně 3 dni v týždni (po-so)
Iné výhody:
Najsilnejšie argumenty prečo pracovať u nás:

*energický a mladý kolektiv
*plat 3eur/hod + prémie naviac, po zapracovaní 3,5 eur/hod + prémie
*účasť na medzinárodných školeniach
*možnosť výplaty TÝŽDENNE! - nemusíte čakať na ďaľší mesiac
*podporujeme osobný rast
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
28.3.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda
V prípade záujmu zasielajte svoje životopisy s aktuálnou fotografiou najneskôr do 27. 03. 2017 a to cez tlačídlo ,,reaguj na ponuku".

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Aké vlastnosti by ste mali mať?

*reprezentatívne vystupovanie
*energický prístup k práci
*komunikačné zručnosti

Ceníme si vlastnosti ako sú cieľavedomosť, pozitívny prístup, kreativita a zmysel pre humor.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Sme mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, založená v roku 2015, ktorá zabezpečuje bezplatné vzdelávanie zamestnancov v odbore marketingu a manažmentu. Zaoberáme sa reklamou, promo a predajom spotrebného tovaru konečnému zákazníkovi. Naša spoločnosť je výhradným distribútorom pre Žilinský kraj.

Adresa:
Vojtěch Horčička
Fraňa Mráza 286/10
Žilina
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Fraňa Mráza 286/10, Žilina, 01001, Slovenská republika

Reaguj na ponuku