Studentship - nová generácia (platená študentská stáž na NÁKUPE)

26.03.2017 LIDL Slovenská republika v. o. s. - Kariérne možnosti na centrále

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• stáž v priamej gescii vedúceho oddelenia na centrále spoločnosti v Bratislave,
• práca na úseku nákupu,
• pracovná doba 20 hod./týž.,
• dĺžka trvania do ukončenia II. stupňa VŠ.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• zaujímavé finančné ohodnotenie,
• absolvovanie kurzu nemeckého jazyka (1-krát do týždňa) v rámci pracovnej doby,
• po skončení štúdia perspektíva trvalého pôsobenia v našej spoločnosti.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
neuvedené
• študent/ka 4. ročníka VŠ,
• znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2,
• znalosť balíku MS Office na pokročilej úrovni,
• ochota učiť sa nové veci,
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• dynamika, ambícia a orientácia na cieľ.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 124 predajní, ktoré zásobujú 2 logistické centrá v Nemšovej a Prešove.
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Reaguj na ponuku