Part-time – dlhodobá brigáda na oddelení zákazníckej skúsenosti

22.06.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Do tímu zákazníckej skúseností a reklamácií hľadáme šikovného part-timera s citom pre orientáciu na zákazníka. Pomôžeš nám zachytávať to, čo hovoria naši zákazníci a zvyšovať zákaznícku spokojnosť. Zároveň máš možnosť nahliadnuť do dynamického telco sveta a pracovať pre T-čko!

A čo bude tvojim chlebíčkom?
• prepočúvanie hovorov a hodnotenie ich kvality – naučíme ťa to
• manažment hlasu zákazníka – budeš čítať zákaznícke komentáre a zároveň ich riešiť v spolupráci s príslušnými oddeleniami
• prepájanie hlasu zákazníka a identifikovanie oblastí, ktoré môžu potenciálne ohrozovať zákaznícku spokojnosť
• príprava reportov – aktívna práca s Powerpointom a Excelom

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
asap
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
Hľadáme človeka, ktorému nechýba:
Prozákaznícky prístup – mať zákazníka v DNA.
Samostatnosť – vedieť riešiť úlohy samostatne.
Proaktívny a iniciatívny prístup – vyhľadávať príležitosti na zmenu a vylepšenie.

MS Office – vedieť aktívne používať Powerpoint a Excel.
Znalosť anglického jazyka výhodou.