Kontrolór kvality v ČR v okrese Brno-venkov, až 5,50€/hod. + 26€ na dopravu + ubytovanie zadarmo

22.07.2017 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Veverská Bitýška, Brno-venkov
Česká republika; Juhomoravský kraj
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak získate uvedenú ponuku, Vaša pracovná náplň bude fyzicky nenáročná ale zodpovedná:

- čaká Vás práca pre medzinárodnú spoločnosť
- konkrétne: vizuálna kontrola a rework hygienických potrieb a zdravotníckych pomôcok
- budete zaznamenávať výsledky svojej činnosti do predpísaných formulárov

Miesto výkonu práce: Veverská Bitýška, okres Brno-venkov
Upresnenie platových podmienok:
5,50€/hod. na voľnú živnosť alebo 4,40€/hod. na dohodu o prac. činnosti + 26€ na dopravu mesačne + ubytovanie zadarmo
Iné výhody:
Skúsenosť v oblasti vizuálnej kontroly kvality výhodou, ale ak ju nemáte:

- radi Vás zaškolíme
- u nás získate STABILNÝ PRÍJEM
- UBYTUJEME Vás ZADARMO
- získate paušálne každý MESIAC 26€ na DOPRAVU
- náš koordinátor Vám bude nepretržite k dispozícii
- a napokon (nie však v poslednom rade): s nami môžete vytvárať skvelý tím spolupracovníkov :-)

Neváhajte nás kontaktovať, kým pre Vás máme voľné miesto.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, živnosť
Informácie pre uchádzača:
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom dohodnutia sa na stretnutí pre získanie tejto pozície.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- 100% dobrý zrak,
- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
- skúsenosť vo vizuálnej kontrole kvality výhodou