Operátor výroby

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na hlavný pracovný pomer v automobilovej výrobe
  • manuálne a kontrolné práce v stoji v 3-zmennej prevádzke
  • zodpovednosť za plnenie výkonovej normy a kvalitu odvedenej práce v zmysle stanovených štandardov a postupov
Benefity a ďalšie výhody:
  • hrubá mzda od 3,44 EUR/hod
  • príplatky za nočné (+0,90 EUR/hod) a popoludňajšie (+0,13) zmeny
  • dochádzkový bonus max. +0,20 EUR/hod.
  • priplatok za 4 zmennú prevadzku 0,44 EUR/hod
  • výkonnostný bonus po skúšobnej dobe max. +0,25 EUR/hod.
  • stravovanie v podnikovej jedálni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • ochota pracovať na zmeny
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a chuť pracovať