Asistent / - ka manažéra

07.06.2017 RAVEN,a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Považská Bystrica, okres Považská Bystrica, Šoltésovej 420/2, 01701,
Považská Bystrica
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Podieľa sa na príprave denného programu,
- dôsledne pripravuje materiály na pracovné stretnutia, zaznamenáva ich priebeh, zabezpečuje potrebný servis,
- spracováva a vybavuje externú a internú korešpondenciu,
- samostatne prijíma, zriaďuje, eviduje a spravuje interné predpisy,
- sprostredkováva komunikáciu medzi oddeleniami a príslušným manažérom,
- sleduje termíny plnenia úloh a určuje priority,
- plní operatívne úlohy.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé platové podmienky,
- možnosť kariérneho rastu,
- program zamestnaneckých výhod (príspevok na kultúru, šport, regeneráciu...).
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
aspoň 2 roky
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
Cudzie jazyky:anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky: - Min. 2 roky praxe v oblasti administratívy obchodnej spoločnosti,
- aktívna znalosť AJ je podmienkou,
- excelentná znalosť slovenského jazyka,
- organizačné schopnosti, diplomacia v jednaní,
- profesionalita, diskrétnosť, príjemné vystupovanie,
- ochota flexibility v súvislosti s časovou náročnosťou práce na tejto pozícii.
precíznosť (presnosť)
cieľavedomosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
Vodičský preukaz:
Skupina: B